Віталій Кольцов: "У дев'ятьох виглядали краще, ніж "Минай"
Віталій Кольцов: "У дев'ятьох виглядали краще, ніж "Минай"
09.09.2019 22:00
1919
ПЕРША КОМАНДА
Після поєдинку проти "Минаю" з клубною прес-службою "М1925" поспілкувався півзахисник Віталій Кольцов.
- Після такої гри враження двоякі. Вважаю, що ми зіграли досить непогано, не реалізували свої моменти, наприкінці зрівняли рахунок, але пропустили безглуздий третій м'яч. Після цього особисто в мене у середині спустошення.
- Ти забив перший пенальті та пішов пробивати другий. Був упевнений?
- Так, був упевнений, але голкіпер суперника перехитрив мене у цьому моменті та вийшов переможцем із дуелі.
- Вам майже вдалося маленьке диво - у дев'ятьох зрівняти рахунок...
- Так, відігралися. Думаю, було помітно, що ми команда, билися один за одного та у дев'ятьох виглядали краще, ніж "Минай" у повному складі. Це вам скажуть і вболівальники, інші фактори нам завадили сьогодні перемогти.
- Попереду важкий календар: виїзд до Краматорську та вдома матч проти "Волині".
- Ми налаштовуємося однаково на всі матчі. Попереду день відпочинку та відновлення, а вже із середи розпочнемо готуватися до "Авангарду".
Післяматчевий коментар гравців "М1925" Віталія Кольцова та Сергія Романова.