Після переможного матчу проти луцької "Волині" тренерський штаб нашої команди дав вихідний гравцям, які вчора виходили у стартовому складі та організував товариську гру для тих, хто вчора отримав менше ігрового часу або ж не грав зовсім. У якості спаринг-партнеру виступила юнацька команда "Авангарду" - учасник Чемпіонату U-19. Матч, який проходив під акомпанемент зливи, був досить цікавим та напруженим. У підсумку "М1925" здобув вольову перемогу з рахунком 3:2, а всі три голи в активі бразильських легіонерів. Перший м'яч в активі Додо, а другий та третій - хлопців, які у команді перебувають на перегляді. За "авангардівців" відзначилися Денис Кузубов та Ілля Глушко. Вже завтра обидві команди продовжать підготовку до календарних матчів своїх Чемпіонатів - підопічні Андрія Демченка у п'ятницю протистоятимуть івано-франківському "Прикарпаттю", а хлопці Романа Мельника у середу зіграють матч проти ФК "Петриківка".
22 вересня 2019 р. Товариський матч (2 тайми по 40 хвилин). Високий, навчально-тренувальний центр ФК "Металіст 1925". 25 глядачів. +12°C
Арбітр - Сергій Вольваков
"Металіст 1925" (футболки жовті): Дьяков (Бєліменко 37, Федак 54), Єрмошенко, Пець, Жданов (к), Коваленко, гравець на перегляді, Стороженко, гравець на перегляді, Дмитренко (Додо 26), Прядун, Петров (гравець на перегляді 41)