Сьогодні на навчально-тренувальній базі у селищі Високий пройшов товариський поєдинок між лідером Першої ліги - "Металістом 1925" - та учасником Чемпіонату U-19 - харківським "Авангардом". Це другий такий спаринг, а перший, який відбувся тиждень тому, закінчився мінімальною перемогою старших 3:2. Цього разу перевага "М1925" була ще більшою і підопічні Андрія Демченка здолали свого опонента з рахунком 5:1. Відзначимо, що за головну команду клубу сьогодні грали двоє футболістів "Металісту Юніор" Іван Пець та Броніслав Отіско, а також двоє бразильців, які перебувають на перегляді.
29 вересня 2019 р. Товариський матч (2 тайми по 35 хвилин). Високий, навчально-тренувальний центр. 20 глядачів. +18°C
Арбітр - Олександр Манаєнко
"Металіст 1925" (футболки жовті): Дьяков (Бєліменко 22, Федак 48), Єрмошенко, Пець, Жданов (к), Коваленко І., Отіско, Стороженко (Прядун 32), Єрмоленко, гравець на перегляді (Дмитренко 36), Лукас (Додо 36), гравець на перегляді (Петров 36)