Максим Цвіренко: "Треба було забивати - не пощастило"
Максим Цвіренко: "Треба було забивати - не пощастило"
05.10.2019 22:00
1391
ПЕРША КОМАНДА
Після поєдинку проти "Миколаєва" експрес-коментар клубній прес-службі дав захисник Максим Цвіренко.
- Матч видався непростим. Відрізками суперник високо пресингував і не давав грати у наш футбол, після чого ми пристосувалися та мали багато непоганих нагод забити. Потім це вилучення... Але ми гірше грати не стали та наприкінці матчу мали нагоди відзначитися, треба було забивати - не пощастило. Фортуна була на боці гостей.
- Суперник більше тридцяти разів порушив правила, але чомусь жовті картки в основному бачили перед собою гравці нашої команди...
- Я не оцінюю дії арбітру, у цьому краще розберуться відповідні комітети. Багато сьогодні було зупинок, можливо, в деяких епізодах і не потрібно було свистіти та ставити фоли. Щодо другого попередження Кольцова, я вважаю, за таке можна було попередження і не давати.
- Погода внесла корективи у хід поєдинку?
- Так, злива була протягом усіх 90-та хвилин і це далося взнаки. Моментами було слизько і нам, і їм. Втім, умові рівні для обох команд. Жалітися на поле не варто.
Післяматчеві коментарі гравців "М1925" Максима Цвіренка та Сергія Романова