Минулими вихідними відбулися матчі вже 12-го туру Чемпіонату першої ліги. Черговий ігровий день видався досить цікавим, хоча і голів було забито відносно не багато. Нічийні ж результати були зафіксовані у харківському матчі, де "Металіст 1925" не зміг здолати "Миколаїв", та одеському, щоправда, недограному дербі між "Балканами" та "Чорноморцем".