Андрій Демченко: "Такі матчі також треба проходити"

Андрій Демченко: "Такі матчі також треба проходити"

11.10.2019 22:00
2329
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Гра склалася для нас дуже важко. У нас було багато проблем при виході із захисту, але на це є об'єктивні причини, адже гру пропускали два ключевих гравця - Кольцов та Ямполь. Якщо у центральній ланці пропускають гру двоє футболістів, які керують грою, це важко. Перевели Романова з флангу у середину, поставили Шершня на незвичну позицію "шостого" номера. Нестача досвіду гри на цих позиціях далася взнаки. Сьогодні ми виглядали не властиво для нас, тому був такий малюнок гри. Господарі були більше на м'ячі та у них було більше моментів. Я радий, що мої хлопці вистояли, билися та по такій поганій грі у підсумку ми веземо звідси один заліковий бал.

- Після гри у вашій роздягальні було дуже гучно. Маєте претензії до своїх підопічних?

- Так, була звичайна чоловіча розмова. Поговорив з людьми, які не виконали наші вимоги. Був проміжок, де ми контролювали гру, але з простими помилками втратили контроль, а наприкінці віддали ініціативу "Чорноморцю". Була серйозна розмова.

- Ви не вважаєте, що ваші гравці могли недооцінити суперника?

- Ні, ми аналізували гру "Чорноморця". У вас дуже хороша команда, а за прізвищами всі ваші футболісти грали у вищому дивізіоні та пройшли серйозну школу. Ми не їхали сюди на прогулянку, ми знали, що потрапимо під серйозний тиск, грамотну команду. У деяких ситуаціях вам не щастить. "Чорноморець" незаслужено знаходиться на тому місці, де він зараз, по сьогоднішній грі - це дуже організована команда, проти якої дуже важко грати.

- Наступної суботи дуже важлива гра проти "Оболоні Бровар", вже тримаєте її у думках?

- Так, я радий поверненню Кольцова та Ямполя, які пропускали цю гру через дискваліфікацію, ми будемо у бойовому складі. Всі займуть свої позиції та вдома буде зовсім інша гра, ніж сьогодні.

- Як вважаєте, ви сьогодні здобули бал, чи втратили два?

- Я не буду лукавити - ми задоволені, що взяли очко. Навіщо обманювати, ми грали погано, але з виїзду привезли очко. Такі матчі також потрібно вміти грати, коли важко і суперник тебе переграє, але ти добігаєш та борешся. Так, є проблеми у малюнку та структурі гри. У мене є претензії, але я розумію, що деякі матчі потрібно витягати на жилах. Цю якість ми сьогодні продемонстрували.

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
116
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Новини
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Time
24.06.2026 17:00
Views
158
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Новини
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Time
24.06.2026 14:00
Views
317
Останні новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
116
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
158
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
317
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
177
"Харків" дякує за співпрацю Анні Петрик
Жіноча команда
"Харків" дякує за співпрацю Анні Петрик
23.06.2026, 13:00
104
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Жіноча команда
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
23.06.2026, 08:00
168
Ми в соцмережах