Після поєдинку проти "Оболоні Бровар" експрес-коментар клубній прес-службі дав захисник Дмитро Поспєлов.
- Я вважаю, що матч виправдав очікування. Грали проти дуже гарної команди. Вітаю всіх з перемогою, у мене сьогодні День народження і вийшло ось таке свято.
- Забити в такий день вдвічі приємніше?
- Так, звісно! Ще раз всіх вітаю з перемогою.
- "Оболонь Бровар" для нас незручний суперник, до цієї гри ми двічі їм поступались у Чемпіонаті...
- "Оболонь" - добре організована команда, був один із найважчих поєдинків. Суперник не даремно займав першу сходинку до цього туру. Мені подобається ця команда.
- Після фінального свистка ви стали участниками ще однієї цікавої події...
- Так, хлопець із наших ультрас зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині, вона начебто відповіла "Так".
- На весілля не запрошував?
- Ще не знаю, у нього було мало часу, аби запросити.
Післяматчеві коментарі гравців "М1925" Дмитра Поспєлова та Ярослава Ямполя