Зранку після перемоги над "Балканами" наша команда зібралася на базі у Високому та провела відновлювальне заняття. Втім, таким воно було лише для тих футболістів, які вчора вийшли у стартовому складі. У хлопців була пробіжка, невеличкий челендж із ютуб-проектом "Трендець" та банно-масажні процедури. Також "жовто-сині" спостерігали за контрольним матчем, який відбувся на сусідньому полі. Ті, хто вчора або не грав зовсім, або вийшов на заміну, сьогодні провели 70 хвилин проти чемпіона Харківщини - ФК "Вовчанськ", який, у свою чергу, готується до Суперкубку області. Спаринг вийшов корисним для обох тренерів: Андрій Демченко подивися на найближчий резерв, а Сергій Костюк (після від'їзду до Львова Андрія Березовчука саме він керує діями "вовків") побачив, хто наскільки готовий до завершальної гри сезону.
До Високого багато хто з футболістів та тренерів сьогодні приїхав із родинами. Сімейний день пройшов у теплій та дружній атмосфері. Завтра у всієї команди повноцінний вихідний, а вже з понеділка "Металіст 1925" готуватиметься до надважливого виїзного матчу проти львівського "Руху".
Що до самої гри з ФК "Вовчанськ", то вона завершилася нульовою нічиєю, хоча моментів "жовто-сині" створили достатньо.