Минулої неділі завершилася літньо-осіння частина Чемпіонату першої ліги. Заключний тур у 2019-му році виявився досить цікавим та з низкою непередбачуваних результатів. Так, "Агробізнес" вдома забив п'ять м'ячів "Металісту 1925", "Інгулець" ледве не осоромився у Щасливому, а "Металург" здобув другу домашню перемогу поспіль. На зимову перерву на першому місці з 39-ма очками пішов "Рух", на один бал менше має "Волинь". По 37 балів мають "Минай", "Інгулець", "Оболонь Бровар" та "Агробізнес", 35 - наш "Металіст 1925".
Чемпіонат першої ліги. 19 тур
23 листопада 2019 р.
"Агробізнес" - "Металіст 1925" - 5:0
Голи: Кухарук 13, 83, Семенюк 50, Груша 54, Сікорський 61, з пенальті