Андрій Демченко: "Цей збір більше емоційний"

Андрій Демченко: "Цей збір більше емоційний"

23.12.2019 22:00
1759
ПЕРША КОМАНДА
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко поспілкувався з журналістом ТРК "Футбол".

- Андрію Анатолійовичу, які завдання стоять перед командою на цей міні-збір?

- Гравці, які живуть у Харкові, зібралися на п'ять-шість днів, аби заповнити велику зимову перерву. Хлопці зустрілися, посміхнулися та побажали один одному веселих свят. Трошки втягнутися, пробігтися та пограти у футбол - це головні завдання на збір.

- Великих навантажень не буде?

- Ні, функціональних завдань перед ними ніхто не ставить, більше - емоції та підготовити серце на січень.

- Як взагалі буде проходити підготовка до другої частини сезону?

- У нас заплановано три збори, як і у всіх команд. Перший - втягуючий для загальної підготовки та два основних.

- Вже відомо, хто покине команду, а хто поповнить?

- Наразі не можу вам сказати. Все у стадії перемовин, як по новачкам, так і гравцям, що підуть з команди. Прізвища не можу сказати, доки не будуть вирішені всі нюанси.

- На які позиції шукаєте футболістів?

- Остання гра продемонструвала нашу проблему у центрі захисту та те, що нам не вистачає глибини складу. Також потрібен гравець в опорну зону, нападник та крайні півзахисники.

- У відпустку пішли з поганими емоціями, вже відійшли?

- Так, дуже погані емоції були після 0:5. Тоді відмінили банкет, який є у всіх команд після закінчення сезону. Це життя, рухаємося далі, попереду великі цілі.

- Конкуренція у Першій лізі не лякає?

- Перше коло продемонструвало, що вісім команд претендують на три вакантні місця в УПЛ. У другому колі боротьба буде запеклою, цього сезону Перша ліга - одна із найсильніших за всю історію.

- Ви будували команду під час першого кола, наскільки велика робота буде зараз?

- Ми розуміємо, що у нас є основа і нам потрібне точкове підсилення, аби не помилятися, як це було влітку. Тоді було декілька помилкових рішень, це правда. Зараз зима, буде більше часу на перегляд та аналіз.

- Як справи в Олександра Османа?

- Дуже шкода, ми на Сашка розраховували і він дуже добре себе проявив під час зборів. Отримав дуже важку травму, він зараз відновлюється і ми на нього розраховуємо, як гравця основного складу.

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
73
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
43
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
314
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
73
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
43
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
314
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
188
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
342
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
193
Ми в соцмережах