Сьогодні ми проводжаємо рік 2019-й. Рік, який всім нам подарував чимало хороших спогадів, перемог, позитивних емоцій, посмішок і щасливих моментів! Влітку мені довірили очолити команду. Я розумів, що "Металіст 1925" - це серйозний проект, і що вболівальники чекають від нас впевнених перемог та виходу до Прем'єр-Ліги.
Так, зимувати ми пішли, перебуваючи на сьомому місці в турнірній таблиці. Але ми, як ніколи, впевнені у своїх силах, тому що у футболках "Металіста 1925" в кожному матчі на поле виходять справжні чоловіки, які віддають всі сили заради досягнення позитивного результату.
Будь-який матч був для тренерського штабу дуже інформативним. З кожної гри ми намагалися брати все найпозитивніше, а також усувати недоліки та помилки.
Що хочемо вам побажати: перш за все, це міцного здоров'я, родинного щастя та любові, благополуччя та достатку. Нехай все погане залишиться у 2019-му, а новий, 2020-й, принесе купу позитиву та приємних подій!
Рада Демченко
За ці півроку "Металіст 1925" став показувати той футбол, який подобався нам, уболівальникам. Ми ж намагалися підтримувати команду, незважаючи ні на що. У рік новий ми хочемо увійти ще більш згуртованим колективом. Колективом однодумців, які працюють заради спільної справи! Ми віримо вам, чоловікам "Металіста 1925". Хочемо, аби з кожною грою ви були ще більш потужними та займали лідируючі позиції в таблиці.
Бажаю всім здоров'я, миру, океан кохання та море гарного настрою. Всі ми віримо в дива, а вони нас оточують. Давайте просто придивимося та зрозуміємо, що сталося диво. Вдалого початку та успішного продовження Нового року!