Андрій Демченко: "На цьому зборі все робимо під значними навантаженнями"
Андрій Демченко: "На цьому зборі все робимо під значними навантаженнями"
13.02.2020 22:00
1669
ПЕРША КОМАНДА
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко підсумував матч проти ФК "Вовчанськ", який його команда виграла з рахунком 2:1.
- Пане Андрію, у перерві гравці казали, що грають під навантаженнями...
- Так, у нас розпочався важкий блок, який ми розпочали 12-го лютого. Дійсно, гравці зараз під певним навантаженням, тому їхній рух бажає кращого, але ми чудово розуміємо, чому саме так. По грі: суперник є досить хорошою командою, досвідчені гравці, видно, що багато з них грали на високому рівні та, навіть, закордоном. Це видно по індивідуальних діях та як тактично рухається команда, нам було важко сьогодні. Перший тайм - 1:1, припустилися помилки та пропустили. У другому таймі порадувала наша молодь, не дивлячись на однакові навантаження, вона виглядала свіжішою.
- Малюнок гри був непоганим?
- Так, цікава гра, напруга, були певні проблеми через суперника, легко нам не було. Не даремно "Вовчанськ" вважається незручною командою, як для команд Вищої, так і Першої ліги. Вони на це заслуговують і перший тай є тому підтвердженням.
- У другому таймі ви знайшли свій момент...
- У першому таймі помилилися ми, у другому - суперник. Чим ми і скористались. А в цілому, більш цікавило те, як гравці думають під навантаженнями, та як витримують їхні ноги. Особисто мене це цікавило більше.
- Попереду ще декілька матчів, усі будуть під навантаженнями?
- Так, на цьому зборі усе буде йти на фоні навантажень. Гравцям легко точно не буде!