Андрій Демченко: "Перемога надає позитивних емоцій"
Андрій Демченко: "Перемога надає позитивних емоцій"
06.03.2020 22:00
2360
ПЕРША КОМАНДА
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко підсумував матч проти "Кременю", який завершився перемогою харків'ян з рахунком 2:0.
- Суперник сподобався, було досить важко проходити його захист. У першому таймі ми повністю домінували та контролювали хід гри, при їхньому масованому захисті досить часто нам заважали власні помилки, не все виходило. Саме тому, перший тайм вийшов дещо зім'ятим, я би так сказав. Контролювали гру, але отримували дуже неприємні контратаки від суперника. У другому таймі після 60-ї хвилини вийшли інші гравці, які дещо заспокоїли гру. Порадували деякі футболісти, які вийшли на заміну, а деякі, тим паче, грали не на своїх позиціях, тому зробимо їм своєрідну "знижку". Загалом, нам було потрібно отримати навантаження, награти зв'язки, у нас у Чемпіонаті будуть схожі команди, це досвід для нас.
- Тренери кажуть, що результат під час зборів не є важливим, але за статистикою ми виграли сім матчів та один зіграли внічию... По щось це все ж говорить?
- Розуміємо, що під час підготовки ми знаходимося під навантаженнями, десь граємо через два дні на третій, на результат треба дивитися через призму цього фактору. Звісно, перемога - це перемога, вона надає позитивних емоцій. Так, можна погано грати, але здобувати результат, чи навпаки. Скажу, що результат є важливим завжди, треба, аби гравці відчували дух переможців.
- Назабаром відновиться Чемпіонат, вже є внутрішні відчуття та емоції?
- Так, є певне хвилювання. Нам потрібно швидше переходити на натуральне поле, готуватися до офіційних ігор. Прагнемо, аби хлопці у повній мірі відчули поле, бо поки працюємо на штучному покритті. Також потрібні якісні спаринг-партнери, аби відчути свою силу.
Коментар головного тренера "М1925" Андрія Демченка
Коментар гравців "М1925" Антона Савіна, Віталія Кольцова та Сергія Ченбая