Максим Єрмоленко: "Головне, аби світ якомога скоріше впорався з вірусом"

Максим Єрмоленко: "Головне, аби світ якомога скоріше впорався з вірусом"

16.03.2020 22:00
1549
ПЕРША КОМАНДА
Нападник "Металіста 1925" Максим Єрмоленко підсумував зимові тренувальні збори, а також оцінив свою фізичну форму.

- Позаду зимові збори, як їх оціниш?

- Загалом, я задоволений цим етапом підготовки, вважаю, що тренерському штабу вдалося підвести команду до старту Чемпіонату у гарних фізичних кондиціях. Ми зіграли досить багато непоганих спарингів, здобули вісім перемог.

- Але в заключному матчі збору наша команда мінімально поступилися "Гірнику-Спорт"...

- У цьому матчі ми програли по ділу, суперник заслуговував на перемогу, у них було більше гольових нагод і вони їх реалізували. Ми більше контролювали гру, але припустилися багатьох помилок. Ввважаю, що основною причиною є перехід зі штучного покриття на натуральне. Наша команда грає через велику кількість коротких та середніх пасів, тому і поле вносило певні корективи. Суперник грав більше на контратаках та йому, мабуть, було легше адаптуватися.

- Як оціниш свою форму на даний момент?

- На мою думку, команда до сезону підходить в оптимальному фізичному стані, можу це сказати і про себе особисто. Були матчі, коли грав усі 90 хвилин і відчував себе чудово.

- Через спалах коронавірусу Чемпіонат може бути призупинено або ж матчі відбуватимуться без присутності глядачів. Що думаєш з цього приводу?

- Звичайно, це дуже прикро і сумно. Минулого тижня дивився матчі єврокубків, а у неділю деякі матчі УПЛ. Таке відчуття, що дивишся якийсь товариський поєдинок, немає тих емоцій, особливо, коли забивають гол, радіють, а на стадіонах тиша. Не та атмосфера, коли з глядачами. Набагато легше грати та відчуватти їхню підтримку. Зараз головне, аби весь світ впорався з цим вірусом, люди одужали і повернулися до нормального життя.

Ми дуже ретельно готувались останні два місяці, для кожного футболіста гра - це свято. Просто тренуватися - це одна справа, а офіційні матчі - зовсім інше. Звісно, хочется грати, я розумію, що дуже багато буде залежати від рішення УЄФА. Наразі у турнірній таблиці Першої ліги всі команди йдуть шільною групою, запекла боротьба. Звичайно, всім нам хочеться грати!
Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
128
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
74
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
338
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
128
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
74
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
338
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
204
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
357
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
200
Ми в соцмережах