Євген Пісоцький: "Всі команди будуть в однаковому стані"

Євген Пісоцький: "Всі команди будуть в однаковому стані"

26.03.2020 22:00
1269
ПЕРША КОМАНДА
Асистент головного тренера "жовто-синіх" Євген Пісоцький розповів про те, як проводить вимушену відпустку, які настанови разом із колегами давали підопічним на початку минулого тижня та в якій формі очікує побачити футболістів після закінчення карантину.

- Євгене Валерійовичу, давайте розпочнемо нашу розмову з підсумків зимово-весняної підготовки до другої частини сезону. Якою вона була та чи все вдалося виконати?

- Так, без сумнівів, ми все виконали. Єдине, працювали на штучному газоні, але так вже сталося, що альтернативи в нас практично не було. Могли поїхати до Туреччини, але епідеміологічна ситуація у світі змінюється настільки швидко, що цей збір довелося скасувати. Ми провели десять контрольних матчів, звичайно, не з тими суперниками, з якими хотілося б, але в цілому залишилися ними задоволені.

Зараз треба думати про те, як будемо працювати після закінчення карантину. Над планом підготовки ми тренерським штабом зараз і працюємо. Багато що залежатиме від дати поновлення тренувань та розкладу матчів Чемпіонату, тому щось конкретне з цього приводу сказати поки що важко.

- Наскільки ця пауза відобразиться на формі підопічних?

- Побачимо, скільки вона триватиме. Але точно можна сказати, що всі команди будуть в однаковому стані.



- Чи є у футболістів якась індивідуальна програма підготовки?

- Вона є в кожного, але перед тим, як футболістів розпустити по домівках, ми наголошували на безпеці та здоров'ї. Якщо кожен із них знайде можливість тренуватися індивідуально, буде добре. Всі вони - професіонали, тому, впевнений, будуть слідкувати за своїм станом. Сподіваємося, що хлопці повернуться до команди в гарній формі.

- Ви зараз вдома?

- Після того, як керівництво клубу оголосило, що команда йде на карантин, я, Андрій Демченко та Роман Романов поїхали додому до Запоріжжя. Проводимо час зі своїми родинами, адже дружин та дітей за останні десять місяців ми бачили вкрай мало. Слідкуємо за світовими новинами та спілкуємося щодо того, як працювати після поновлення сезону. Дуже сподіваємося, що пандемія коронавірусу мене та людство повернеться до звичайного життя.



- Із підопічними контакти підтримуєте?

- Так, звичайно. Деякі хлопці самі телефонують, іншим - ми. У нас дуже згуртований колектив, тому зв'язок підтримаємо майже кожного дня. Всім дуже хочеться повернутися до тренувального процесу, адже футбол є основною справою нашого життя. Саме тому, навіть тижнева пауза вже дається взнаки, в тому числі, і на моральному стані.

- Дякуємо за відповіді та, сподіваємося, до скорої зустрічі!

- Дякую вам за дзвінок!
Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
128
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
74
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
338
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
128
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
74
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
338
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
204
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
357
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
200
Ми в соцмережах