Ярослав Ямполь: "До Прем'єр-Ліги команда готова!"

Ярослав Ямполь: "До Прем'єр-Ліги команда готова!"

09.04.2020 22:00
2327
ПЕРША КОМАНДА
"Десятка" нашої команди, 29-річний Ярослав Ямполь став другим, хто відповів на питання вболівальників у соціальних мережах. Сьогодні ми продовжуємо рубрику "Постав питання футболісту" та публікуємо відповіді Ярослава на абсолютно всі питання "12-го гравця" нашої команди.

- Ярославе, привіт! Настала твоя черга відповісти на питання вболівальників. Але для початку розкажи, як проводиш час у карантині, чим займаєшся та вдається виконувати вказівки тренерського штабу на період незапланованої відпустки?

- Доброго дня! Проводжу час вдома з родиною, тренуюсь та підтримую форму. В цьому плані роблю все, що можу і що вдається. Взагалі, як і усі - читаю книги та дивлюся фільми.

(mr_yaroslav_drushlyak) - Перше питання від користувачів Instagram. Хотілося б почути подробиці про твій дитячий період у куп'янській "Мрії": що більше за все запам'яталося та які крилаті вислови у виконанні Юрія Гречаннікова пам'ятаєш?

- Це був граний період у житті, гарні спогади. Юрій Олександрович - чудовий тренер, постійно в нього були так звані "горбилі", з фірмових висловів пам'ятаю: "Альо, дядя!" - казав він арбітру, а якщо суддя пропустив фол, він кричав: "Оп". Гадаю, хто запитав, той з ним знайомий (сміється).

(fcgornyak) - Група криворізького "Гірника" питає: "Які спогади в тебе залишилися за час виступів у Кривому Розі?"

- Гарні спогади, хороша була команда. Демонструвала непогані результати, тому від того періоду в мене лише позитивні спогади.

(fc.sumy) - Питання з Сум. Що можеш сказати про час у ПФК "Суми"? Що запам'яталося найбільш?

- В Сумах я був дуже мало, лише три місяці, тому нічого особливого навіть і не пригадаю.

(gnivan2020) - Як можеш оцінити свої виступи у кропивницькій "Зірці"?

- Із "Зіркою" я був у Прем'єр-Лізі, провів там півроку, але потім команда понизилася в класі, а з часом і того більше - була розформована. Жаль, що такі команди періодично зникають…



(yarik_valet, zagigalka11) - Чому свого часу ти перейшов саме до нашої команди? Що більш за все подобається: партнери, керівництво чи, може, місто Харків?

- До "Металіста 1925" я перейшов взимку 2019-го року, на той команда була на другому місці, а керівництво ставило завдання підвищитися в класі. Коли мені запропонували переїхати до Харкова, я особливо не роздумував, добре знав місто. Команда - супер, що пізніше підтвердилося, коли познайомився з усіма гравцями, а деяких я знав і раніше.

(ferretdk) - Ви - досить успішний футболіст, лідер "Металіста 1925". Але чи не думали ви, чим би займалися, якби у житті не було футболу?

- Ой, ви знаєте, як і багато хто з футболістів, без цієї гри я своє життя не уявляю!

(garymcclane) - Якщо команда вийде до УПЛ, то як вона буде ділити стадіон із "Шахтарем"

- Це питання не до мене. Останні ж кілька років два клуби грають на одному стадіоні, думаю, так буде і далі.

(igor_nazarov_fmc) - Як вважаєш, команда готова до Прем'єр-Ліги?

- Вважаю, що так, готова!



(gatti_arturo_1981) - Якщо ти любиш рятувати життя, то зараз у тебе є такий шанс. Принаймні, так пише один із уболівальників. Питання: я сказав дружині, що "Металіст 1925" вийде до Прем'єр-Ліги, а вона у відповідь увімкнула пісню "Фантазер". Що будемо робити?

- Будемо докладати всіх зусиль та рятувати його життя (сміється).

(crrips) - Коли брав 10-й номер у "Металісті 1925", конкуренти були?

- Спочатку я півроку грав під 8-м номером, але влітку з команди пішов Олег Синиця і "десятка" виявилася вільною. Тоді я оперативно забрав її собі (посміхається).

(artemfire2009) - Чому, на твою думку, саме матчі "Металіста 1925" відвідує чи не найбільше вболівальників в Україні?

- У Харкові дуже гарні та віддані вболівальники, особливо, Ультрас. Харків любить футбол, тому немає нічого дивного, що на команду рідного міста ходить досить багато людей. Коли вийдемо до елітного дивізіону, сподіваюся, глядачів буде ще більше.

(l.e.o.n.i.d_88) - Досить часто тебе можна побачити на полі з капітанською пов'язкою. Які відчуття, коли виводиш команду на матч?

- Це дуже приємно, відчуваєш додаткову відповідальність, як за себе, так і за всю команду, виводити яку тобі довірили. Пов'язка - це додаткові приємні емоції та заряд на перемогу!

(elena_81_m) - Юний уболівальник команди через свою матір питає: На яких позиціях ви грали ще? Та на яких хотілося б себе спробувати?

- Грав ще на позиції флангового нападника, на обидвох флангах, а здебільшого, як і зараз, дію у середині поля.



(artemmarshalin) - Ти не думав, чим будеш займатися після завершення ігрової кар'єри? Будеш тренером чи обереш щось інше?

- Зараз я є гравцем "Металіста 1925", триває ігрова кар'єра, а що буде потім - покаже час. Інколи думав, що буду тренером. Якщо вийде, то все можливо.

(sanya_metalist) - Скільки років та старань потрібно, аби досягти такого успіху у футболі?

- Цікаве питання, навіть важко відповісти. Мабуть, все життя, починаючи з дитячих років. Тренуватися, вдосконалювати себе та йти до мети. Але не скажу, що в умовні 25 треба зупинитися, навпаки, потрібно завжди працювати над собою.

(n_bykov8) - З якою найбільш дальньої відстані ти забивав за своє життя?

- Зараз пригадаю (довго думає)… Здається, метрів із 35-ти. Я тоді грав за "Олександрію" та забив у ворота тернопільської "Ниви" (гол на відео з 00:34 - примітка). Це був, здається, 2014-й рік.



(35.yura_mikhalyuk.35) - В якій команді тобі було найбільш комфортно грати?

- В багатьох командах були гарні часи, головне, що зараз у Харкові мені максимально комфортно, хороша команда та вболівальники. Все супер і мені все подобається.

(arsenyyi) - Є бажання, аби до клубу прийшов Ярославський?

- Важко відповісти на це питання, ми не знаємо, як воно буде у майбутньому, та чи потрібно це йому. В деяких інтерв'ю він казав, що "Металіст 1925" йому не цікавий.

(zagigalka11) - За яку ТОПову команду ти вболівав у дитинстві?

- Мабуть, можу виділити лондонський "Арсенал" Арсена Венгера та донецький "Шахтар".



(lozovoy_misha24) - Як проводиш вільний час? Може, граєш у футбольні симулятори чи якісь інші ігри?

- Не можу сказати, що я великий шанувальник ігр, але є приставка, на якій інколи можу пограти у FIFA-2020. А вільний час проводжу, мабуть, як і всі футболісти: відпочиваю від тренувань (сон - дуже важлива складова) та приділяю увагу родині.

(anatoliikhamaev) - Чи дивишся ти фільми про футбол? Якщо так, то який справив найбільше враження?

- З останніх я дивився фільм про легендарного воротаря Льва Яшина, а так, не можу сказати, що бачив багато фільмів про футбол. Хоча, колись дивився фільми, засновані на реальних подіях про Дієго Марадону та Марко ван Бастена.

(zhabenio) - "Чи є в тебе кумир?" - питає вболівальник. Мабуть, питання саме про футбольного кумира…

- Не можу сказати, що був кумир. Подобалася гра багатьох футболістів, але оберу нападника Радамеля Фалькао, який зараз грає за турецький "Галатасарай".

(mikle_metallist_19) - Чи було у вашому житті щось, за що вам соромно досі?

- Не можу пригадати нічого такого.

(mtsvirenko24) - Питання від Макса Цвіренка. Він питає, чи Давід Сілва не є твоїм братом? Що скажеш?

- Давід Сілва - мій найкращий друг (сміється).

- Дякуємо тобі за вичерпні відповіді. Ну і по традиції, яку започаткував Дмитро Поспєлов, обери автора найцікавішого питання.

- Цікаве питання було від Макса, оце, заключне, але я все ж відзначу про куп'янську "Мрію" та Юрія Гречаннікова. Зв'яжіться з автором питання, а коли сезон поновиться, обов'язково подарую йому щось пам'ятне від клубу.
Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
131
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
74
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
338
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
131
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
74
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
338
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
205
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
358
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
200
Ми в соцмережах