Андрій Демченко: "Ми нікого не боїмося та сильнішого хочемо визначити на полі"

Андрій Демченко: "Ми нікого не боїмося та сильнішого хочемо визначити на полі"

22.05.2020 22:00
3486
ПЕРША КОМАНДА
Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко висловив свою думку щодо продовження сезону та варіантів його догравання.

- Андрію Анатолійовичу, днями у Києві відбулося засідання Ради ліг ПФЛ, на якому підіймалося питання щодо догравання сезону. Яка ваша думка з цього приводу?

- Однозначно, ми хочемо цей сезон дограти та визначити переможця на полі. Це буде єдиним правильним варіантом розвитку подій. Робити таблицю підсумковою після 19-ти турів із 30-ти - це нонсенс. Я розумію, що пандемія коронавірусу є форс-мажором, але знайти консенсус та дограти Чемпіонат треба обов'язково.

- Особисто для вас спортивний принцип є головним?

- Звичайно! Ми готові до діалогу з клубами та керівництвом українського футболу. Розумію, що деяким командам просто не потрібно витрачати кошти та догравати сезон, але ж є ті, кому це необхідно. Ми проводили зимові збори, зараз також розпочали підготовку, інші команди тренуються. Давайте сядемо та вирішимо, в якому форматі грати.

Так це я про зимову підготовку згадав. А 19 матчів влітку та восени? Їх ми навіщо грали, якщо зараз все зупиниться… Витрачали немалі кошти, готували футболістів, які, у свою чергу, віддавали своє здоров'я. Головний мій меседж такий: "Ми нікого не боїмося та хочемо у чесній боротьбі визначити сильнішого!"

- Нещодавно Голова Наглядової ради клубу Сергій Стороженко висловив думку щодо такої собі "пульки" серед шести претендентів на підвищення у класі… Але на його інтерв'ю в образливій та хамській формі відреагував Генеральний директор "Руху" Ігор Дедишин. Чому, як думаєте?

- Мені здається, що команди з такими амбіціями та, особливо, слоганом "Буде бій" (як в однієї з них) повинні їх - амбіції - підтверджувати на футбольному полі. Не важливо, як, але тільки на полі. Якщо класичний Чемпіонат - добре, а якщо ні? Наскільки мені відомо, лише шість із 16-ти команд висловилися за продовження боротьби. То як діяти далі? Сергій Михайлович запропонував один із варіантів догравання Чемпіонату. І я повністю його підтримую. Слова ж Дедишина можу прокоментувати лише цитатою відомого персонажу "Шуріка" з кінофільму "Іван Васильович змінює професію": "Коли ви говорите, складається враження, що ви марите".

Дивною для мене є позиція, перш за все, "Минаю" та "Волині". Точніше, я то розумію, чому вони так проголосували, але це точно не по-спортивному. Впевнений, якби восени ми завершили лише перше коло (після 15-го туру "Металіст 1925" посідав першу сходинку в таблиці - примітка), зараз були б обома руками за догравання. Знову-таки, твердо впевнений, що вболівальники нас би підтримали!

- Тобто ви готові на будь-який формат змагань?

- Головне - виявити переможця за спортивним принципом. Чудово розумію, що у кожної команди свої задачі. Хтось робить все, аби вийти до Прем'єр-Ліги, інші - аби не вилетіти до Другої, команди ж із середньої частини таблиці подумки вже готуються до нового сезону. Тому і вони - думки - в кожної різні. Однозначно можу сказати, що ті команди, які прагнуть підвищитися у класі, повинні у чесній боротьбі виявити сильнішого!

- Як вважаєте, деякі команди хочуть вийти до УПЛ "малою кров'ю"?

- Виходить, що так. Це голосування - тому підтвердження!

- А чи не доцільно в такому випадку взяти до уваги таблицю станом на кінець першого кола змагань? Вона то є більш об'єктивною…

- Ви праві, що вона краще відображає стан справ. Після 15-го туру хтось встиг зіграти з лідерами, а хтось, навпаки, ні. Ми, наприклад, у другому колі зіграли з трьома лідерами, а "Минай" та "Волинь" - лише з одним. Я вже сказав, що залишати таблицю у її нинішньому вигляді є нонсенсом.

- Слідкували за засіданням Ради ліг?

- Так, звичайно. У Києві були вищі керівники клубу, які доносили нашу позицію. Вірю, що у підсумку здоровий глузд візьме гору!
Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
143
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
76
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
346
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
143
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
76
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
346
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
211
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
363
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
205
Ми в соцмережах