Володимир Лінке: "Розумів, що здоровий глузд повинен перемогти"
Володимир Лінке: "Розумів, що здоровий глузд повинен перемогти"
04.06.2020 22:00
1378
ПЕРША КОМАНДА
Коментар Генерального директора ФК "Металіст 1925" Володимира Лінке за підсумками засідання Ради ліг ПФЛ.
- Володимире Івановичу, здоровий глузд узяв гору?
- Дуже приємно, що деякі клубі подумали. Сьогодні представниця Профспілки Юлія Гречко чітко сказала, чому ми повинні грати у футбол, та чому для цього немає жодних перепон. Цього разу, мабуть, вперше більш жорсткою була позиція президента ПФЛ Сергія Макарова, одразу помітні були його вольові рішення.
- Ви хвилювалися перед початком засідання?
- Дивно, але ні. Цього разу я розумів, що здоровий глузд переможе. Цікаво буде, що вирішить Виконком УАФ. Чому страшно? В одного з клубів Першої ліги Президент - віце-президент УАФ, а його клуб голосує проти догравання. Я на місці Президента УАФ Андрія Павелка після цього голосування його звільнив би, а він ще і Президент Федерації футболу Донецької області. Як таке можливо? Він пропагує те, щоб не грати, керуючи справами футболу в області та входячи до Виконкому УАФ.
- Як вважаєте, ті клуби, які не приїхали та є проти догравання, ще змінять свою думку?
- А які проти? "Минай"? Я їх не розумію, вони, знаєте, як у фільмі "Весілля в Малинівці": "Червоні прийшли, білі прийшли!" Сьогодні кажуть одне, завтра, що хочуть грати, післязавтра - знову проти. Що там відбувається, чи у голові "вінегрет", чи щось інше. "Рух", здається, хоче грати, "Волинь" казала, що прагне побачити медичний протокол, так він є. На одній із онлайн-нарад луцька команда була згодна грати.
- Я маю на увазі, чи є надія, що цього сезону неявок не буде?
- Я думаю, буде важко, той самий "Кремінь", в якому все складно. Не знаю, що відбувається у "Чорноморці", можливо "Миколаїв" не буде грати. Президент "Прикарпаття" поспілкувався з усіма, думаю, його хлопці грати будуть. Повинно бути дуже соромно "Авангарду", хоча формально очок йому вистачає…