Євген Пісоцький: "Впевнений, що з кожним матчем ми будемо тільки додавати!"
Євген Пісоцький: "Впевнений, що з кожним матчем ми будемо тільки додавати!"
23.06.2020 22:00
1952
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар тренера "Металіста 1925" Євгена Пісоцького.
- Хочу всіх привітати з рестартом Чемпіонату. Для нашої команди це дуже важливо, адже футболісти повинні грати у футбол. Вони повинні тренуватися для чогось, а не просто так. Для того, аби грати офіційні матчі. Тому, вітаю всіх уболівальників та керівників клубу з рестартом Чемпіонату. Стосовно гри. Важко без футболу сім місяців, тому ми раді, що відновився Чемпіонат та ми нарешті зіграли офіційний матч. На перших хвилинах суперник грав від оборони, тому нам було важко. Ми не могли знайти простір між лініями, але головним є те, що три очки ми поклали до скарбнички. Йдемо далі!
- "Металург" чимось сьогодні здивував?
- Ми знали, що "Металург" гратиме від оборони, що її буде дуже важко здолати, адже щільність там була досить великою. Ми були готові до цього, запорізьку команду досконало вивчили.
- Чи задоволені функціональним станом підопічних?
- Нам ще треба додавати, це безперечно. У багатьох аспектах - психологічному та моральному. Будь-яка контрольна гра чи тренування не може зрівнятися з офіційним матчем. Впевнений, що з кожним матчем ми будемо тільки додавати!