Завершилося голосування за найкращого гравця матчу 20-го туру Першої ліги
"Металіст 1925" - "Металург". Цей поєдинок завершився перемогою нашої команди - 2:0.
Називати кращих після кожних матчів - ідея членів "Клубу вболівальників", які також вирішили преміювати кращих гравців зі спеціального рахунку
"Клубу вболівальників". Нагороду
"Man of the Match" вже отримали Ярослав Ямполь ("М1925" - "Інгулець" та "Металург" - "М1925"), Максим Цвіренко ("Балкани" - "М1925" та "М1925" - "Рух"), Ярослав Дехтяренко ("Металург" - "М1925"), Віталій Кольцов ("М1925" - "Черкащина"), Лукас ("Гірник-Спорт" - "М1925" та "М1925" - "Минай"), Дмитро Поспєлов ("Авангард" - "М1925", "Чорноморець" - "М1925" та "М1925" - "Оболонь-Бровар"), Денис Сидоренко ("М1925" - "Волинь", "Рух" - "М1925"), Сергій Романов ("Прикарпаття" - "М1925", "М1925" - "Миколаїв"), Дерек ("Кремінь" - "М1925", "Інгулець" - "М1925") та Антон Савін ("М1925" - "Балкани").
За підсумками голосування перемогу здобув півзахисник
Владислав Дмитренко, який набрав 72,92% голосів користувачів офіційного сайту клубу. На другому та третьому місцях опинилися
Дерек та
Максим Цвіренко (у них по 6,94% та 4,17% голосів, відповідно).
Окрім того, наш півзахисник потрапив до символічної збірної 20-го туру за версією "Sport Arena", а також став найкращим молодим футболістом туру.