"Металіст 1925" - "Гірник-Спорт". Післяматчеві флеш-інтерв'ю

"Металіст 1925" - "Гірник-Спорт". Післяматчеві флеш-інтерв'ю

04.07.2020 22:00
1621
ПЕРША КОМАНДА
Після матчу проти "Гірнику-Спорт" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Сергій Ченбай та Владислав Дмитренко.

Сергій Ченбай:

- Головне, що здобули три бали. Можливо, зараз результат тисне на нас. Ми піднялися на вершину турнірної таблиці та опускатися бажання немає. Ми чудово розуміємо, що всі команди, які будуть грати проти нас, матимуть подвійну мотивацію. Забрати очки у лідера - це престижно!

Є неприємний осад, адже якість гри має бути кращою. Ми самі придумуємо моменти біля власних воріт. У другому таймі ми мали моменти біля воріт суперника, мали їх реалізовувати та ставити крапку.

Ми також отримували задоволення від гри, але, нажаль, моментами. Якби ми свої моменти реалізували, тоді б не було цієї напруги в кінці матчу. Коли граєш на такому стадіоні та на такому полі, що ще потрібно, аби отримувати задоволення?!

Чесно кажучи, якщо розглядати другий тайм, то важко сказати, що ми грали у більшості. У нас були моменти, але ми ними скористалися не правильно. Суперник пресингував, але ми чудово бігли у контратаки та повинні були ставити крапку. Не реалізували власні моменти та наприкінці гри нас дивом пробачили. Якби зіграли 2:2, ми б дуже засмутилися. Ми не задоволені грою, а головне - це три очки. Ми разом із тренерами будемо робити висновки.

Нам дали зрозуміти, що у більшості потрібно грамотно зіграти та забити третій м'яч, спокійно "катати". Ми за десять днів зіграли три матчі, це важко, хоча всі у рівних умовах. Якби реалізували свої моменти, було б набагато легше та з'явилися б додаткові сили, додаткова впевненість.

Владислав Дмитренко:

- Перш за все, хочу всіх привітати з перемогою. Якою б вона не була, але це три очки! Ви самі все бачили: суперник в кінці гри створив багато моментів та десь нас пробачив. Ми самі винні, адже допустили це.

З "Минаєм" буде "заруба". Вважаю, що на таких суперників налаштовуватися не потрібно, адже це наш прямий конкурент. Ми разом із тренерським штабом багато аналізуємо наші матчі та розуміємо, в яких компонентах повинен додавати кожен із нас та команда в цілому.

Вважаю, що до мене занадто багато уваги. Звичайно, я не можу не відзначити всю команду, оскільки ми добре працюємо та демонструємо непогану гру. Якщо ж про себе та те, наскільки стрімко я увірвався до стартового складу, то, можу сказати, що протягом року наполегливо працював та чекав свого шансу. Установки на той час нового для мене тренера досить важко давалися, я не міг під них підлаштуватися. Закономірно, що я не мав ігрового часу. Зараз розумію всі його вимоги набагато краще. Ну, а довіра тренера - це дуже важливо! Радий, що дочекався свого шансу.

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
139
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
75
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
343
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
139
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
75
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
343
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
209
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
361
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
203
Ми в соцмережах