На три дні розтяглися поєдинки 22-го туру Чемпіонату Першої ліги, але, через спалах коронавірусу у запорізькому "Металурзі", і він виявився не повним. Лідери чемпіонату "Металіст 1925" та "Інгулець" здобули важкі перемоги над "Гірником-Спорт" та "Авангардом", відповідно. "Волинь" була близька до поразки у Кременчуці, але зуміла зрівняти рахунок у компенсований час, а "Агробізнес" у більшості мінімально здолав "Черкащину". У заключному зіграному матчі туру "Оболонь Бровар" втратила перемогу над "Прикарпаттям" - 3:3.