25-й ігровий день Першої ліги відзначився однією великою перемогою та лише двома нічиїми. П'ять м'ячів у свої ворота отримав "Кремінь", який провально з'їздив до Одеси, вольову перемогу здобув лідер таблиці - "Інгулець", у заключній стадії матчу три очки заробив "Минай", протягом однієї хвилини це зробила "Волинь", у доданий час врятувався "Авангард". До речі, підопічні Олександра Косевича вкотре у сезоні не реалізували пенальті.