В'ячеслав Хруслов: "Подякував хлопцям за самовіддачу, бажання та жагу до боротьби"

В'ячеслав Хруслов: "Подякував хлопцям за самовіддачу, бажання та жагу до боротьби"

02.08.2020 22:00
2120
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар виконувача обов'язків головного тренера "Металіста 1925" В'ячеслава Хруслова.

- Гра обох команд мені сподобалася. Вийшов дуже непоганий футбол, чоловіча боротьба, непогані швидкості. Нічийний підсумок... Десь нам не пощастило, адже ми мали декілька непоганих моментів. Двічі гостей врятував каркас воріт. Нічия, значить, є так, як є.

- "Металіст 1925" та "Чорноморець" у цьому сезоні двічі розписали безгольові нічиї. За першим поєдинком ви слідкували у якості спортивного директора, другим - вже головного тренера. Давайте порівняємо ці матчі.

- Я вже казав журналісту телеканалу "Футбол", що зараз "Чорноморець" виглядає зовсім інакше, грає в інший футбол. Але, зазначу, що і ми стали діяти по-іншому. Після гри я зайшов до роздягальні та подякував хлопцям за добре проведений матч, самовіддачу, бажання та жагу до боротьби. Такої гри в їхньому виконанні я не бачив давно, тому, вважаю, що у порівнянні з учорашнім днем ми зробили крок уперед. А нічия - то вже справа така...

- Чи згодні ви з тим, що чи не найголовнішою подією цього матчу було протистояння "Хруслов - Ковалець"?

- Цікаво було сьогодні. З Сергієм Івановичем ми ще грали за "Динамо", потім працювали у тренерському штабі Мирона Маркевича, знаємо один одного досить добре. Саме тому, ніхто сьогодні поступатися не хотів, знаєте, дружба дружбою, але результат - важливіше! Оскільки якісь мінімальні шанси на Прем'єр-Лігу у разі перемоги у нас ще залишалися, то і грали ми виключно з метою взяти три бали. Завтра з футболістами поговоримо, треба останні два матчі провести на належному рівні.

- Чи не здається вам, що після рестарту Чемпіонату футболісти нашої команди отримують занадто багато попереджень та вилучень? Власне, тепер проти "Оболоні Бровар" не гратимуть Дерек та Савін...

- Я це бачу та підопічним говорю. Кожен матч таке трапляється. То чотири гравці пропускають, то два, то червоні картки. І завжди точно в ціль - тим, хто перебуває "на картках". Ми їх попереджаємо, Дереку казав про це. Ви ж бачили, що сьогодні "знайшли" Дерека, а потім ще й Савіна. Але, все, про суддівство не хочу говорити.

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
125
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
71
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
337
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
125
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
71
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
337
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
202
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
356
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
199
Ми в соцмережах