В'ячеслав Хруслов: "Хлопці сьогодні отримували задоволення від гри"

В'ячеслав Хруслов: "Хлопці сьогодні отримували задоволення від гри"

12.08.2020 22:00
1643
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар виконувача обов'язків головного тренера "Металіста 1925" В'ячеслава Хруслова.

- Після гри привітав футболістів із перемогою та закінченням сезону. Ця перемога нам була потрібна, оскільки сезон все ж треба було закінчити на мажорній ноті. Бачив, що хлопці від гри отримували задоволення, вони виконали все те, що ми від них вимагали.

- Давайте трохи про майбутнє. Що буде у новому сезоні?

- Від завтра ми розпочнемо зустрічатися з футболістами, адже у багатьох хлопців закінчуються контракти. Поки що нічого конкретного сказати не можу.

- Оцініть, будь ласка, сезон, що вже минув.

- Вважаю, що мені не зовсім коректно коментувати роботу тренерського штабу Андрія Демченка. З чимось я був згоден, з чимось - ні. Я з Андрієм Анатолійовичем розмовляв, доводив власну думку. А чому не вийшло у сезоні... Треба його проаналізувати. Були хороші матчі, власне, перше коло ми закінчили на першому місці. А навесні знову той самий сценарій. Саме тому, треба все проаналізувати, аби подібного більше не було.

- Скажіть, чому в останніх матчах ми не бачили на полі Сидоренка, Жука, Поспєлова, Дехтяренка та Дмитренка?

- Всі, кого ви назвали, наразі травмовані.

- Прокоментуйте припинення співпраці з Сергієм Романовим.

- Він сам виявив бажання піти з клубу. Прийшов до мене та сказав, що грати у "Металісті 1925" не хоче. Ми потиснули один одному руки і розійшлися.

- Яка ситуація у команді з коронавірусом?

- Після матчу у Миколаєві команда пройшла ПЛР-тестування. Всі здорові, все нормально!

- Наскільки важко були прийняти команду після трьох поразок поспіль?

- Звісно, не легко. Треба було привести до норми їхній психологічний стан, розмовляти з ними. Вважаю, що з цим ми впоралися. Дасть Бог, у наступному сезоні будемо боротися за вихід до Прем'єр-Ліги.

- Який гол вашої команди у минулому сезоні був найкрасивішим?

- Багато таких було. Що говорити, навіть, сьогодні забивали непогані м'ячі. Але мені найбільш подобається гол Ярослава Ямполя в Івано-Франківську у першому колі.

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Time
25.06.2026 14:00
Views
120
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Новини
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
Time
25.06.2026 12:00
Views
69
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
335
Останні новини
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
Олег Краснопьоров: "Для мене велика честь опинитися тут"
25.06.2026, 14:00
120
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
U-21
Олег Краснопьоров очолив "Харків" U-21
25.06.2026, 12:00
69
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
335
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
201
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
355
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
198
Ми в соцмережах