13-го серпня завершився багатостраждальний сезон у Чемпіонаті першої ліги. Через карантин розтягнувся він більше, ніж на рік, але все ж виявив трьох переможців та володарів путівок до УПЛ. Інтрига тривала до останнього туру, за підсумками якого трьома щасливчиками стали "Минай", "Рух" та "Інгулець". Ну, а "Металург" та "Черкащина" у матчах плей-офф з представниками Другої ліги визначать, хто в якому дивізіоні проведе сезон 2020/2021 рр.