Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.
- Вітаємо вас із перемогою! Прокоментуйте цей поєдинок.
- Гра була дуже важкою. Я хочу відзначити тренера "Миколаєва", не дивлячись на поразку, помітно його руку. Команда з характером, потужна та добротна. Що стосується нашої гри, то перший тайм мені дуже сподобався, ми контролювали хід матчу, правильно розміщувалися, правильно виконували все те, що відпрацьовуємо на тренуваннях. У другому таймі були гойдалки, ініціативою володіли то ми, то господарі. Треба віддати належне "Миколаєву", адже команда у другому таймі створювала великий тиск на наші ворота, мала декілька небезпечних моментів. Можливо, фортуна сьогодні була на нашому боці. Якщо у грі з "Нивою" не забили ми, то сьогодні не забили нам. Щастить сильнішим!
- Суперник зумів чимось здивувати?
- Ми дивилися декілька матчів "Миколаєва". У команди є індивідуально сильні гравці, я знав, що декілька основних футболістів пропускали гру через травми, з ними б гра була іншою.
- Оцініть, будь-ласка, дебют Дмитра Кравченка?
- Враховуючи, що досить тривалий час він не грав взагалі, то, поки мав сили, виглядав гідно. Трійка у центрі Кольцов, Ямполь, Кравченко грала досить цікаво, а, головне, ефективно. Звичайно, коли сили закінчилися, з'явився у Дмитра брак.
- Це ваша перша перемога на тренерському містку "Металіста 1925". Психологічно було важко? Вболівальники бачили, як ви нервували під час гри та досить емоційно підказували гравцям…
- Безумовно, бо не розумію, як можуть гравці порушувати ігрові принципи, вимоги та правила. Я так сильно реагую лише у двох випадках: коли гравець порушує ігрову дисципліну та коли гравець не викладається на сто відсотків.
- Перед грою ви спілкувалися з тренером господарів Іллею Близнюком. Якщо не секрет, про що саме?
- Ми з ним знайомі із п'ятнадцяти років. Тоді він грав за запорізький "Металург", а я - за "Шахтар", потім разом були у збірній. Скільки років поруч, у різних збірних, все життя поруч, але у кожного свій шлях.