Після матчу проти МФК "Миколаїв" експрес-коментар клубній прес-службі дали гравці "Металіста 1925" Михайло Шершень та Денис Сидоренко.
Михайло Шершень:
- З перемогою! Психологічно було важко сьогодні?
- Зовсім ні! Всі налаштовувалися на перемогу, знали, що потрібно виходити на поле та перемагати. Дуже добре, що нам це вдалося. Думаю, далі нам буде легше.
- Твій гол заклав початок успіху. Пригадай, як забивав...
- Підключився до стандартного положення, вдалося забити. Добре, що гол допоміг здобути перемогу для всієї команди.
- Нещодавно ми вже поступалися на цьому полі "Миколаєву". Чи були думки про ту гру?
- Особисто я про ту гру взагалі не згадував. Думки були лише про сьогоднішню, дуже хотілося перемогти!
- Ти грав раніше у центрі захисту, хоча і не так часто. Зараз ви із Віталієм Гошкодерею - основна пара центрбеків. Взаєморозуміння вже з'явилося?
- Я вважаю, що ми досить швидко звикли один до одного. Виконуємо всі вимоги тренерського штабу.
Денис Сидоренко:
- Позитивні емоції. Перемога, перша у новому сезоні та на яку давно чекали. Раді цьому. У "Миколаєва" гарна команда, ми це знали, було важко, але для нас важливо було перемогти.
- Питав у Михайла Шершня, спитаю й у тебе. Чи пригадував ти гру проти "Миколаєва" місячної давнини?
- Ні, то вже історія. Налаштовувалися на бойову гру. Для нас головне - результат. Але і цей матч ми вже забули, рухаємося далі!
- Як воротар, ти бачив епізод з пенальті чи не найкраще...
- Мені здалося, що більше його не було. Але це так, по гарячих слідах, можливо, на відео там краще помітно. Суддя прийняв таке рішення, значить, пенальті був.
- Перша перемога у сезоні важлива з психологічної сторони? Тепер буде легше?
- Дуже на це сподіваюся, ця перемога дуже важлива, тим більше, на виїзді. Ми задоволені, не потрібно зупинятися, треба рухатися тільки вперед. Потрібно здобувати перемоги у кожній грі.