Валерій Кривенцов: "Грали погано, але рахунок на табло"
Валерій Кривенцов: "Грали погано, але рахунок на табло"
20.09.2020 22:00
1655
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.
- Сьогодні обіграли, мабуть, найсильнішу команду ліги. Думаю, якби минулого сезону "Агробізнес" ставив завдання виходу до Прем'єр-Ліги, він би його вирішив. Команда зіграна та міцна, її футболісти розуміють один одного з напівпогляду. У нас сьогодні гра не виходила... Ми грали погано, але при цьому перемогли.
- Що казали у роздягальні після матчу?
- Зазвичай, я акцентую увагу лише на тактичних моментах.
- Склалося враження, що, наприклад, у Дерека немає контакту з новачками. Як із ним працюєте?
- Спілкуємося з ним через перекладача. Робимо це досить часто. Наші бразильці - хлопці талановиті, тому моїм завданням є те, аби вони діяли в інтересах команди. Інколи вони дозволяють собі імпровізацію, але це бразильцям у цілому властиво. Їх поважають у колективі та, я думаю, у них гарне майбутнє.
- У першому таймі було помітно, як капітан "Агробізнесу" Ігор Курило декілька разів провокував Дерека. Чи казали йому про це у роздягальні?
- Сказав йому, що треба думати про гру та прибрати емоції.
- За рахунок чого перемогли?
- Забили на один м'яч більше.
- Трансферне вікно для "Металіста 1925" зачинилося?
- До зими ми "зачинилися". У нас є три місяці, протягом яких ми визначимося з футболістами, які здатні вирішувати серйозні завдання.