Віталій Гошкодеря: "Старт непоганий, але хотілося б більшого"
Віталій Гошкодеря: "Старт непоганий, але хотілося б більшого"
16.10.2020 22:00
1403
ПЕРША КОМАНДА
Після матчу проти "Волині" з клубною прес-службою поспілкувались гравці "Металіста 1925" Віталій Гошкодеря та Віталій Кольцов.
Віталій Гошкодеря:
- Не можу сказати, що це був якийсь особливий матч. Завжди приємно перебувати у Луцьку, багато з ним приємних спогадів, маю тут багато друзів.
- На матчі був Віталій Кварцяний, спілкувався з ним?
- З ним давно особисто не спілкувався, інколи можемо телефоном привітати один одного зі святами. Сьогодні перед грою не спілкувалися.
-Нічия на виїзді з "Волинню" - це позитивний результат, чи все ж втратили два залікових бали?
- Для команди, яка ставить завдання вийти до Прем'єр-Ліги, нічия з будь-яким суперником - це не позитивний результат. Треба набирати три очки в кожному матчі. Хочеться перемагати завжди та брати максимум очок.
- Вже зіграно сім турів, тому, можна дещо підсумувати. В цілому, як оцінюєш старт сезону, з урахуванням, що ми йдемо без поразок?
- З урахуванням того, що немає поразок та команда зібралася за тиждень до старту сезону, то є певний позитив, але ще треба багато над чим працювати та у нас все ще попереду. Ми обов'язково покращимо свою гру та будемо демонструвати більш впевнений футбол!
Віталій Кольцов:
- Нам не вдалося забити м'яч, який би приніс перемогу. Були, як позитивні, так і негативні моменти у нашій грі, зараз приїдемо, розберемо матч та будемо готуватися до наступного.
- Нічия на виїзді проти "Волині" - це більше плюс чи мінус?
- Звичайний суперник, нічого статусного немає. В кінці поєдинку мали моменти, аби вирвати перемогу, але чогось не вистачило.
- Зіграли шість матчів. Стартом задоволений?
- Йдемо у трійці лідерів - начебто і задоволені, але у деяких поєдинках не набрали своїх очок.
- Сьогодні також?
- Сьогодні, як "Волинь" мала моменти, так і ми, наприкінці мали моменти для взяття воріт.