Після матчу проти "Авангарду" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Дмитро Кравченко та Дмитро Криськів.
Дмитро Кравченко:
- Вийшла гарна гра, вважаю, що ми перемогли заслужено. У першому таймі нам не вистачало забитого м'яча, по перерві дотисли суперника та здобули важливу перемогу.
- Головний тренер казав, що дуже важливо було забити перший гол...
- Так, як я вже казав, забитого м'яча нам і не вистачало, ми грали непогано, але не могли забити. Пощастило, залетів (посміхається).
- Розкажи про свій гол. Перший удар зі штрафного відбив воротар, вдруге також били чи планували навішувати?
- Та куди там навішувати, дуже близько до воріт. Вдарив, пощастило, що забив. Головне, щоб не востаннє!
Дмитро Криськів:
- Команда провела сьогодні гарний матч, виконала настанову тренера. Було декілька хороших моментів у грі, вважаю, що ми заслужено перемогли.
- У стартових матчах за "Металіст 1925" мав кілька непоганих моментів, але не забив. Сьогодні, значить, прорвало?
- Дійсно, дуже приємно забивати, втім, головне, що цей гол став переможним!
- Наскільки було незвично грати на тренувальній базі, де ви фактично живете?
- Нічого незвичного: поле рівне, м'яч круглий, умови для всіх однакові.