Поєдинок 10-го туру Першої ліги став пам'ятним відразу для кількох гравців "М1925". Так, вихід на поле проти "Оболоні" був 30-м для півзахисника
Лукаса Вентури, 20-м для захисника
Сергія Ченбая та 10-м для його колег за амплуа -
Максима Жичикова та
Віталія Гошкодері.
Лукас у команді "Металіст 1925" з'явився наприкінці літа минулого року. За цей час він провів 29 поєдинків у Чемпіонаті (20 - минулого сезону та дев'ять - цього) та один - у Кубку України. Щодо результативних дій, то бразилець у своєму активі має чотири голи та одну гольову передачу.
20 матчів
Сергія Ченбая, який у команді трохи менше року, розподілилися наступним чином. Десять ігор він провів у минулорічному Чемпіонаті та дев'ять - у нинішньому. Ще одного разу Сергій виходив на поле у кубковому матчі.
Жичиков та Гошкодеря - дебютанти команди цього літнього міжсезоння. Обидва зіграли по дев'ять матчів у Першій лізі та по одному - у Кубку України.
Бажаємо всім хлопцям якомога більше переможних матчів у футболці "Металіста 1925"!