Шановні вболівальники!
У суботу, 7-го листопада, о 14:00 на полі №3 навчально-тренувальної бази у Високому відбудеться відкрите тренування головної команди клубу. Враховуючи побажання вболівальників зустрітися з командою, керівництво клубу вирішило провести такий захід, але з суворим дотриманням карантинних вимог.
На територію бази потраплять 30 вболівальників - користувачів офіційного сайту ФК "Металіст 1925", які першими пройдуть процес реєстрації, заповнивши відповідну форму.
Перед входом на базу буде поводитися температурний скринінг, а на трибуні глядачі повинні знаходитися у засобах індивідуального захисту (масках або респіраторах), а також дотримуватися соціальної дистанції.
Представники ЗМІ задля висвітлення заходу мають пройти процес акредитації, відправивши відповідний запит на електронну скриньку
[email protected].
Після завершення тренування відбудеться спілкування представників ЗМІ з головним тренером команди Валерієм Кривенцовим, а також футболістами Віталієм Кольцовим та Дмитром Криськівим.