Після матчу проти "Прикарпаття" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Владислав Дмитренко та Максим Коваленко.
Владислав Дмитренко:
- Хочу привітати команду та вболівальників із перемогою. Здобули важку перемогу, головне - це три очки. Сподіваюся, вони нам допоможуть у майбутньому.
- Ти мав багато моментів у другому таймі. Чому не вдається забити?
- Треба працювати над завершенням, бо я вже всі штанги, поперечки та балкони на базі обстріляв (сміється), вже час і забивати. Сподіваюся, це станеться вже у наступній грі.
Максим Коваленко:
- Гра була важкою. Пощастило, що забили швидкий м'яч, стало легше. Налаштовувалися лише на перемогу.
- Не переживав сьогодні?
- Страху не було, лише легкий мандраж перед виходом на поле. Потім стало спокійніше, о того ж досвідчені гравці допомагали.
- Коли дізнався, що будеш грати?
- Про це мені сказали ще вчора.
- Що казав Сергій Анатолійович (Вольваков - тренер воротарів)?
- Казав грати спокійно, моментами - простіше, притримати м'яч, якщо того вимагає ситуація чи команда втомилася. Головне - бути впевненим у собі та не робити нічого зайвого.
- Радий зіграти на нуль?
- Так, звісно, адже це мій дебютний матч за команду.