"Металіст 1925" - ФК "Вовчанськ". Враження від матчу з вуст Артема Холода та Віталія Пономаря
"Металіст 1925" - ФК "Вовчанськ". Враження від матчу з вуст Артема Холода та Віталія Пономаря
02.02.2021 22:00
1246
ПЕРША КОМАНДА
Футболісти "Металіста 1925" Артем Холод та Віталій Пономар після контрольного поєдинку проти "Вовчанську" відповіли на запитання знімальної групи телеканалу "Футбол".
Артем Холод:
- Підготовка важка, багато бігаємо, багато вправ із м'ячем. Я вважаю, що нам це піде накористь у другій частині сезону.
- Сьогодні грали під навантаженням?
- Вчора було передматчеве тренування, але до цього - інтенсивна бігова робота. Навантаження досить серйозні, але все добре.
- Над чим саме працювали на цьому зборі?
- На тренуваннях - над комбінаційним футболом, правильними відкриваннями, створенням трикутників. Ми прагнемо грати у комбінаційний футбол.
- Поки що тренуєтеся вдома, а не у Туреччині. Як тренуватися за таких умов?
- У нас є всі умови готуватися тут, поле гарної якості. Звичайно, хочеться до Туреччини, але поки що тренуємося вдома.
- Ще хочеться запитати, не як грали, а що взагалі бачили за такого туману?
- Більше бачили туман, тільки його (сміється).
Віталій Пономар:
- Важкувато, але це збори. Ця робота потрібна, щоб під час офіційних матчів було легше.
- Досить інтенсивно проходить зараз підготовка?
- Так, дворазові тренування, гарне навантаження, ігри. Добре нас гоняють.
- Сьогодні не дуже багато загрожували воротам суперника...
- Десь ще не готові, будемо більше працювати та у наступних матчах, впевнений, буде більше моментів та забитих голів.
- В команді вже відчуваєш себе своїм?
- Так, все добре. Хлопці добре прийняли, колектив чудовий. Немає ніяких проблем, відчуваю себе як вдома.
- Всі новачки грали у другому таймі, вже зігралися?
- Разом тренуємося, вже є певне взаєморозуміння. Все добре, рухаємося далі.