Футболісти "Металіста 1925" Владислав Дмитренко та Артур Западня у спілкуванні з клубним медіа-центром підсумували спаринги проти "Турану" та "Дордою", а також розповіли про старт турецького збору.
Владислав Дмитренко:
- Самопочуття непогане, настрій чудовий. Приїхали з холодної України в теплу Туреччину. Тут є всі умови та все необхідне, тому і настрій гарний. Протягом двох днів зіграли два склади, тренерський штаб награє різні зв'язки, комбінації, варіації складу. У всіх є шанс себе проявити. Одну гру програли, сьогодні виграли. З "Тураном" після першого тайму вели, як і сьогодні, з рахунком 2:0, але припустилися помилок та програли. А вже сьогодні цих помилок не було, тому і довели матч до перемоги. Зіграв, сподіваюся, непогано, намагався виконувати все, що від мене вимагав тренерський штаб. Готуємося, попереду ще багато матчів, нам є, над чим працювати.
Артур Западня:
- Провели перші два матчі під навантаженнями. Прилетіли, наступного дня пробіглися та пострибали на піску. Тут у нас, вважаю, є нормальні спаринги, після холодної України тепло, гарні поля, чудовий готель. Потрохи набираємо кондиції, хоча сезон стартує вже досить скоро. Будемо тримати себе у тонусі та якомога швидше набирати оберти. Звичайно, потрібно декілька днів для переходу на теплу погоду. Ну, а так, побігли вперед!