Футболісти "Металіста 1925" Антон Савін та Максим Цвіренко розповіли про перможний матч проти "Епіцентру".
Антон Савін:
- Перемагати завжди приємно! Провели матч, отримали навантаження, добре, що перемогли. З іншого боку, допустили багато помилок, які можуть у Чемпіонаті призводити до втрати очок. Треба це виправляти та працювати над помилками.
Мені завжди приємніше віддавати передачі, аби партнер забивав. Звісно, і самому було приємно забити та присвятити гол коханій дружині.
Перші декілька днів було важкувато, зараз вже адаптувалися та все добре. Поступово відходимо від навантажень, у цілому, все йде за планом.
Максим Цвіренко:
- Дуже приємно перемагати! Грали досить непогано, я так вважаю, ще треба буде передивитися та розібрати помилки. Приємно, що наприкінці матчу змогли вирвати перемогу. Результат, навіть у товариських матчах, дуже важливий, ми прагнемо завжди перемагати.
"Епіцентр" - міцна команда, вона серед лідерів своєї групи Другої ліги та прагне підвищення у класі. Було не просто, але ми молодці, дали бій супернику та у підсумку перемогли.
У мене було невелике ушкодження, під час тренування було зіткнення, забив м'яз. Декілька днів відновлювався, зараз вже все набагато краще, під час гри нічого не турбувало. Все вже добре.