Футболісти "Металіста 1925" Віталій Пономар та Віталій Кольцов підсумували контрольний матч проти "Окжатпесу" та перший тиждень на турецькому зборі.
Віталій Пономар:
- Перший мій гол, дякувати Богу, що забив. Втім, головне, що команда здобула перемогу. Гол вийшов дещо курйозним: Євген Ткачук пробивав, я підставив ногу та м'яч красиво залетів. А так, грали ми непогано, не пропустили - це найголовніше. Гра давалася, трохи, що правда, важко. Це збори, тут ми відчуваємо навантаження, але витримуємо, тому все добре.
Збори тривають чудово, гарний настрій, гарні умови та поля, є все для відновлення, з цим проблем жодних немає. Готуємося до поновлення сезону, для цього сюди і приїхали. Треба добре підготуватися на гарних полях. Я сподіваюся, що до першої гри підійдемо у гарному настрої та бойовій формі.
Віталій Кольцов:
- Провели хороший матч, були непогані швидкості, як у нас, так і у суперника. Були певні похибки, які нам потрібно підтягти, особливо, у захисті. Сподіваюся, що до матчів Чемпіонату будемо у бойовій готовності.
Всі гравці, що до нас прийшли у це міжсезоння, досвідченні футболісти, з цим жодним проблем. З кожним днем ми все краще відчуваємо один одного. Хочеться вже скоріше зіграти перший офіційний поєдинок, ця декількомісячна перерва вже надоїла.