Футболісти "Металіста 1925" Євген Ткачук та Максим Коваленко підсумували контрольний матч проти "Кизилжару".
Євген Ткачук:
- Враження від гри загалом нормальні, єдиний момент, що команда не реалізувала пенальті. А так, могли повести у рахунку та здобути перемогу. Більшість хлопців зіграли по тайму, за декілька днів, сподіваюся, переможемо.
У плані взаєморозуміння все вже стає краще, хоча, ще і не на найвищому рівні. Я грав увесь матч, бо пізніше приєднався до команди. Потрібно набирати форму, у минулих матчах зіграв по шістдесят хвилин, зараз - вже дев'яносто. За останні три місяці це мій перший повний матч, ще потрібно пару тижнів, щоб бути в оптимальних кондиціях.
Ми всі готуємося, щоб перевірити себе у Чемпіонаті, наскільки ми будем гарно виглядати у сезоні. Ми працюємо заради того, щоб радувати вболівальників!
Максим Коваленко:
- Гарні враження, у першому таймі грали "молодим" складом, трохи була незіграність та нервозність. Тренер казав виходити та грати спокійно, показувати, на що ми здатні, за великим рахунком так і сталося. Я задоволений таймом, що зіграв.
Збори важкі, вже два місяці працюємо. У Туреччині вже легше, на гарному рівні фізичний стан, до старту сезона будемо готові. Очікування від сезону одне - це вийти до Прем'єр-Ліги.