Євген Котов: "За моментами повинні були сьогодні перемагати"
Євген Котов: "За моментами повинні були сьогодні перемагати"
16.04.2021 22:00
1194
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар тренера "Металіста 1925" Євгена Котова.
- Гра вийшла бойовою, адже у двох команд головним завданням є вихід до Прем'єр-Ліги. У нас було 3-4 непоганих моменти, а нам забили, ви бачили, який диво-гол. Ми дуже хотіли перемогти, йшли вперед, били, виходи віч-на-віч були. В кінці матчу, що правда, могли і програти, коли гравець "Волині" вийшов практично один на один. За моментами повинні були сьогодні перемагати.
- Що сталося в перерві матчу з головним тренером, що він сказав у роздягальні та чому після матчу він так стрімко пішов зі стадіону?
- Після матчу він подякував команді за гру. Сказав, що за ставленням до гри у нього претензій немає, а гольові моменти треба реалізовувати. Стосовно перерви, то ми всі були у роздягальні та, що сталося, не бачили. Він зайшов та сказав, що його вилучили.
- Поясніть, будь-ласка, пізні заміни...
- Гра давалася, тому заміни не були потрібні. В кінці замінили Габелка, адже він довго не грав та втомився. А так, повторюся, ми контролювали хід матчу та мали непогані моменти, тому у замінах потреби не було.