Після матчу проти "Прикарпаття" інтерв'ю клубному медіа-центру дали гравці "Металіста 1925" Віталій Пономар та Євген Ткачук.
Віталій Пономар:
- Гра була важкою для нас, особливо, перший тайм. Дещо не правильно ми грали, у перерві зробили корегування та висновки. Другий тайм у виконані нашої команди вже був зовсім іншим, забили та, що найголовніше, здобули перемогу.
У першому голі Михайло Шершень продовжив політ м'яча після стандарту, а другий - гарна контратака у нашому виконанні, Сергій Ченбай віддав ювелірний пас та мені головним було не зіпсувати момент.
Добре працюємо на тренуваннях та чудово, що нас прорвало та почали багато забивати. Головне, щоб у такому дусі грали і надалі. Налаштовуємся на наступний матч дуже серйозно, гратимемо вдома перед своїми вболівальниками. Намагатимемося здобути позитивний для нас результат, попереду "три фінали", ми хочемо виграти кожен з них.
На грі з "Вересом" дуже відчувалася підтримка вболівальників, дуже приємно грати за такої атмосфери. Запрошую всіх на гру з "Чорноморцем" та сподіваюся, що ми покажемо гарну гру та результат.
Євген Ткачук:
- У першому таймі не вдалося забити, як нам, так і супернику. Поле не було поганим, але було дуже сухим та до цього потрібно було звикати. Дуже специфічне тертя м'яча, через це у деяких моментах втрачали м'яч у безглуздих випадках та створювали самі собі проблеми.
У перерві тренер дав декілька настанов, як нам діяти, через це ми поліпшили свою гру. Забили гол, а потім вже грали по рахунку. Скористалися тим, що суперник відкрився, використали вільні зони.
Ми спортсмени, повинні вміти справлятися з тиском та напрявляти у правильне русло. Повинні бути психологічно стійкими та видати свій максимум. Гра з "Чорноморцем" буде для нас, наче фінальна, так, і після неї будуть ігри, до яких ми підійдемо з повною відповідальністю. Потрібно здобувати перемоги в усіх матчах, Чемпіонат буде цікавий до останньої гри.