Гравці "Металіста 1925" Сергій Ченбай та Денис Шеліхов поділились своїми враженнями від контрольного поєдинку проти СК "Полтава".
Сергій Ченбай:
- Найголовніше, що перемогли. Це додає сил та позитивних емоцій. Стосовно гри, то ми, звичайно, ще її будемо розбирати, помітно, що сьогодні у нас не все виходило. Проти нас діяла непогана команда, але не будемо дивитися на дії гравців "Полтави", нам треба покращуавти власну гру. Були помилки та не все виконували з того, що вимагав тренерcьский штаб. З кожним днем та з кожним матчем ми прогресуємо, у нас ще є два тижні та три гри, до 25-го липня будемо готові.
У колективі багато нових гравців, але немає жодних проблем, таке відчуття, що хлопці вже давно з нами. У центрі поля сьогодні були певні проблеми, але, повторюся, до старту сезону це виправимо!
Денис Шеліхов:
- У суперника добре організована команда, яка вміє грати у футбол, намагається діяти через пас, а не бити м'яч куди завгодно. Задоволений, на мою думку, зіграли дисципліновано, не пропустили та більш-менш надійно зіграли у захисті, як у першому, так і другому таймі. Маємо величезне бажання вдало стартувати у Прем'єр-Лізі.