Гравці "Металіста 1925" Юрій Батюшин та Михайло Шершень поділились своїми враженнями від контрольного поєдинку проти "Кривбасу".
Юрій Батюшин:
- У першому таймі ми вкочувались у гру, сильна спека дала про себе знати, плюс збори та під відчутними навантаження важкувато грати. У другому таймі спека зменшилася, ми почали грати активніше та створювати моменти.
Звичайний, робочий гол, стіночки, вбігання, які завжди є у футболі. Напевно, наш фізичний стан на данному етапі дозволяє грати повний матч у в одному темпі, можливо, "Кривбас" підсів наприкінці гри. Кожна команда нехай дивиться зі свого боку. За рахунок зборів додали сил в організмі, думаю, що все буде добре.
Михайло Шершень:
- Важкий перший тайм, не увійшли у гру, можливо, не розбігалися. Не сподобалася перша половина, у другій знайшли свою гру та забили голи.
Намагаємося виводити на більш вигідну позицію партнерів, коли можна пробити і самому, будемо працювати над цим компонентом.