Після переможного матчу проти львівського "Руху" з журналістами поспілкувався капітан "Металіста 1925" Денис Сидоренко та автор дебютного голу харків'ян у Прем'єр-Лізі Юрій Батюшин.
Денис Сидоренко:
- Ви сьогодні дебютували у Прем’єр-Лізі з "Металістом 1925", ви особисто повернулися на цей рівень. І в цій грі вдалося перемогти, які зараз ваші враження та емоції?
- Тільки позитивні емоції, добре, що перемогли, що втримали перемогу. Але, мабуть, два різних тайми провели. Другий тайм грали більше на утримання рахунку. Так не можна нам грати було. Важко було у другій 45-хвилинці. Від першого тайму хороші враження. Були в нас моменти. Добре, що ми їх реалізували. Тепер потрібно відновитися перед "Колосом", думати про цей поєдинок, а сьогоднішній матч вже забувати.
- Ви сказали про два різних тайми. На вашу, думку, чому так вийшло у другому таймі, що команда сильно сіла у захист?
- Ми вигравали 2:0 після першого тайму. Можливо я помиляюсь, але, мабуть, у підсвідомості було бажання зберегти рахунок, бо не хотіли сильно розкиватися, а зіграти більше на контратаках. Бо коли вони атакували, у них звільнялися зони. У другому таймі, таким чином, був хороший момент, могли зробити рахунок більше, проте забити не вдалося. І більше, мабуть, зіграли на контратаках.
- Ви вже виводили команду на поле у якості капітана. Але сьогодні вперше, після того, як партнери обрали вас, так би мовити, капітаном №1
- Дуже приємно, що хлопці довірили мені бути капітаном. Для мене це дуже важливо. Добре, що вийшло в нас перемогти у цій грі і від цього емоції також лиши позитивні.
- Знаєте, є такий стереотип, що капітаном має бути польовий гравець? Вдається "капітанити" з воріт?
- Не знаю, не чув про таке. Але те, що в нас стосується підказок на полі, то всі хлопці беруть у цьому участь. Тому що не завжди можна докричатися до хлопців. Ті, які більш-менш поруч – вони чують. А ті, хто подалі – вони можуть не почути. Хлопці всі одне одному підказують, в цьому плані все гаразд.
Юрій Батюшин:
- Сьогодні історичний день, в УПЛ дебютував "Металіст 1925", а ви забили перший гол команди на цьому рівні.
- Приємні відчуття, але не більше того. Найважливіше, що здобули перемогу, а все решта – це дрібниці.
- На рівні Прем’єр-ліги дебютувала не тільки команда, але й ви. Ви доволі довго та кропіткою працею йшли до цієї події.
- Звісно, це була моя маленька мрія. До того ж, одразу першій грі вдалося забити гол. Дуже радий, що це сталося нарешті.
- Чому перший тайм вдався команді більше, ніж тайм другий?
- Більше вже грали на результат. Хотіли вже здобути перемогу, тому відштовхувалися від оборони. Хотіли захистити свої ворота та зіграти на нуль, шкода, що не вийшло. Але старалися вже здобути результат і від цього вже скромніше бігли вперед.
- Валерій Кривенцов казав, що у "Металіста 1925". не було побачити матчі "Руху" на зборах. Відтак, чи змогла вас здивувати львівська команда?
- В принципі, вони грали в той самий футбол, що і в минулому чемпіонаті. Тому, особливо нічого нового ми не побачили. Так, у них хороші футболісти, гарні відкривання, але сьогодні був наш день.