Валерій Кривенцов: "Колос" хороша команда. Але ми нікого не боїмося"

Валерій Кривенцов: "Колос" хороша команда. Але ми нікого не боїмося"

28.07.2021 22:00
1295
ПЕРША КОМАНДА
"Металіст 1925" активно готується до дебютної для себе виїзної гри у Прем'єр-Лізі проти ковалівського "Колосу". Про перехід від "Руху" до "Колосу", заміну Пономаря та настрій команди клубній пресслужбі розповіли головний тренер команди Валерій Кривенцов та автор переможного голу харків'ян проти "Руху" Дмитро Криськів.

Валерій Кривенцов

- Чи зберігається у команди ейфорія після перемоги над "Рухом" чи налаштувалися футболісти на робочий процес і розуміють, що попереду важка гра?


- Ейфорії немає. Є відчуття задоволеності, бо здобули перемогу у дебютному поєдинку в Прем’єр-лізі. А налаштування – так. Ми на кожну гру будемо виходити налаштованими.

- Перед матчем з "Рухом", ви казали, що у них швидка лінія нападу і не дали суперникам розбігтися. На чому зараз акцентуєте футболістам увагу напередодні гри проти "Колосу"?

- У "Колоса" хороша команда. Ви ж розумієте, що в чемпіонаті, який закінчився вони посіли четверте місце. Тому для нас це буде дуже складне випробування. Але там в команді також є зміни. Частина гравців пішли, хтось прийшов. Тому, як я вже казав, ми нікого не боїмося, буде відповідне налаштування, а тільки гра покаже, що у нас вийде з того запланованого, що ми намітили.

- Наскільки показовою була гра "Колоса" проти "Вереса", адже вони там скаржилися, що була трава висока. Змогли з цього матчу зробити якісь висновки?

- Це був перший тур. Не у всіх команд вийшло зіграти на повну силу через низку причин. Хтось хвилювався, хтось не налаштувався на суперника чи ще щось. Проте, окрім тієї гри у мене є ще інформація. Тому практично про "Колос" ми багато знаємо.

- Ви вже вирішили, як будете вирішувати проблему відсутності нападника, відсутності Пономаря? Можливо, зміните схему і зіграєте взагалі без нападників?

- Ні, без нападників точно грати не будемо. Ми в пошуках. Ми спробуємо і один варіант, і інший. Що з того вийде – гра покаже. Але, станом на цю мить, нам дійсно важко. Бо у нас і Дерек вибув на довгий період і зараз Віталій Пономар, на жаль, до нього приєднався. Будемо виходити з цієї ситуації. У нас є футболісти і кожен з них бажає себе гідно проявити. Хай навіть не на властивій для нього позиції. Сподіваємося, що ми її зможемо закрити.

- Після першої гри у команди зникло хвилювання, з’явилася впевненість?

- Це тільки гра покаже. Зрозуміло, у всіх є хвилювання перед будь-якою грою. Воно є.

- Після гри з "Рухом" ви казали, що перед другим таймом ви побачили, що футболісти якось не так на нього налаштовані. Зараз такого немає, налаштування у гравців правильне?

- Зараз такого немає. Але, знову ж так, я завжди кажу, що важливо, як футболісти почуватимуть себе саме в день гри, саме в визначений час гри. У нас з "Колосом" пізній поєдинок, початок о 21.00, тому, сподіваюсь, шо біологічні годинники ми налаштуємо. І денний сон, і вечерю, перекус, хлопці мають підійти в оптимальних кондиціях.



Дмитро Криськів

- Давайте згадаємо гру з "Рухом". Вона стала для вас дебютною у Прем’єр-лізі. Чи були якісь особливі відчуття до матчу. І чи були вони після нього, бо вам у першій же грі вдалося забити дебютний гол на цьому рівні?


- Емоції звичайні були. Нас тренер підготував до гри, ми налаштовувалися на неї вже давно. Підготовка хорошо пройшла. Думаю, що всі були готові, всі були налаштовані. Якихось особливих емоцій не було, налаштовувалися, як на звичайну гру. Після гри, зрозуміло, були позитивні емоції. Класно і дебютувати в елітному дивізіоні, і одразу здобути перемогу в першій грі.

- При цьому вам вдалося забити переможний красень-гол?

- Так, хороший гол забив. А так не особливо радів якось. Хочу, звісно, щоб це не останній мій гол був. Пощастило, що цей гол допоміг команді здобути перемогу.

- Святкування голу у вас було таке цікаве, своєрідне. Розкажіть про нього?

- Не знаю. Навіть не думав, що вдасться забити гол. Навіть не думав, як буду святкувати. Просто так вийшло. Забив гол і вийшло таке святкування.

- Гру з "Рухом" ви не дограли до кінця. Було якесь пошкодження?

- Забили м’яз мені у першому таймі. А в другому був спазм задньої поверхні стегна. Але зараз вже все добре, вже відновився до наступної гри, готуємося до неї.

- Як ти бачиш по собі, по одноклубниках, про "Рух" вдалося забути, думки тільки про "Колос" тепер?

- Так, звісно, вже забули минулу гру. Вже готуємося до наступного поєдинку. Мабуть, кожна наступна гра буде важливішою, ніж попередня. Потрібно налаштовуватися тільки на наступні матчі.



Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Time
24.06.2026 20:00
Views
119
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Новини
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Time
24.06.2026 17:00
Views
159
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Новини
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Time
24.06.2026 14:00
Views
318
Останні новини
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
Перша команда
Младен Бартулович: "Велике бажання працювати у всіх"
24.06.2026, 20:00
119
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
Перша команда
Карлос Парако: "Вдячний за довіру до мене"
24.06.2026, 17:00
159
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
Перша команда
Карлос Парако - гравець футбольного клубу "Харків"
24.06.2026, 14:00
318
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
Жіноча команда
ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків" - 1:2
23.06.2026, 21:00
178
"Харків" дякує за співпрацю Анні Петрик
Жіноча команда
"Харків" дякує за співпрацю Анні Петрик
23.06.2026, 13:00
104
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
Жіноча команда
ГриДень. ЖФК "ПЕК Зволле" - ЖФК "Харків"
23.06.2026, 08:00
168
Ми в соцмережах