Напередодні гри проти "Ворскли" гравці "Металіста 1925" Олег Голодюк та Артем Габелок поділилися очікуваннями від гри проти своєї колишньої команди.
Олег Голодюк:
- Олег, "Ворскла" - це ваша перша команда після "Карпат". Коли ви залишали Полтаву, там з вами ще не розрахувалися. Є у вас якісь рахунки щодо "Ворскли"? Чи п'ять років пройшло і то вже позаду?
- Ні, немає ніяких претензій, зі мною розрахувалися. Правда не одразу, але потім розійшлися мирно. "Ворскла" зараз - це вже зовсім інша команда. Є пара футболістів, які були зі мною у той час. Але зараз усі думки пов'язані з тим, щоб привезти з Полтави позитивний результат для нас.
- Як готуєтеся до матчу проти "Ворскли"?
- В звичайному режимі, детально розібрали гру проти "Шахтаря", тренерський штаб вказав нам на наші помилки і щоб вони не повторювалися в майбутньому. Налаштовуємося на дуже важку гру проти сильної команди.
- Наскільки "Ворскла" - це прогнозована команда? Адже головний тренер майбутніх суперників, Юрій Максимов особливо не варіює склад. Тобто, зрозуміло, хто буде грати проти вас?
- Дуже сильна команда, ще раз повторюся, зіграна. Особливо вдома, вони грають агресивно. Нам потрібно буде докласти максимум зусиль, щоб привезти звідти позитивний результат для нашої команди.
- "Металіст 1925" - новачок, але взагалі немає якоїсь боязкості, команда отримує позитивні відгуки. Гра буде цікавою у Полтаві?
- Ми ж навіть з "Шахтарем", якщо ви дивилися матч, намагалися не відходити від своєї гри. Думаю, гра з "Ворсклою" не буде виключенням. Ще детальніше розберемо гру полтавської команди і тренерський штаб скаже нам, як потрібно грати та, сподіваюся, що все буде добре.
Артем Габелок:
- Коли закінчувалася ваша кар'єра у "Ворсклі". Юрій Максимов казав, що не розраховує на вас. Чи є що йому доводити у найближчій грі?
- Не знаю, у мене немає таких задач, у нас чергова дуже важлива гра. Думаю тільки про те, як добре зіграти, як нам забрати очки. А щодо Максимова не хочу нічого казати.
- Як забрати очки у "Ворскли", як проти них грати?
- Чергова гра, чергова дуже важлива гра. У нас немає якихось легких матчів, тому ми налаштовуємося на кожну гру. Як будемо грати? Знову ж таки, як "господар" скаже - так і будемо грати.
- Ви не боїтеся грати, навіть проти "Шахтаря" пробували демонструвати свою гру. Мабуть і проти "Ворскли" гратимете у комбінаційний футбол, у який ви вмієте грати, як вже це команда показала у попередніх турах?
- Так, ми намагаємося грати в футбол, намагаємося контролювати м'яч. Поки виходить, сподіваюсь, з "Ворсклою" буде так точно. Вважаю, що місцями ми не погано виглядаємо.
- Ваша фраза про "піти до бухгалтерії" - стала дуже популярною. Так розумію, що після "Шахтаря" туди не ходили. Що зробити аби після "Ворскли" знову запросили до бухгалтерії?
- Знову ж таки, будемо працювати, намагатимемося перемагати. Тому що, дійсно, дуже важливо набирати очки. Хорошо грати - це, звісно, також добре. Але набирати очки та перемагати - це також дуже важливо.