Валерій Кривенцов: "У кожній грі налаштовуємося тільки на перемогу"
Валерій Кривенцов: "У кожній грі налаштовуємося тільки на перемогу"
27.08.2021 22:00
1045
ПЕРША КОМАНДА
"Металіст 1925" сьогодні зіграє проти "Дніпра-1". Напередодні, головний тренер харківської команди Валерій Кривенцов розповів про підготовку до цього поєдинку
- У "Дніпрі-1" з великою повагою відгукуються про вашу команду. Серйозно готуються до завтрашньої гри та кажуть, що "Металіст 1925" - це дуже важкий суперник. Мабуть, ви про "Дніпро-1" можете сказати те ж саме?
- Про нас багато хто так каже. І "Шахтар", коли проти нас грав, ви бачили, було виставлено основний склад, не дивлячись на те, що в них через три дні був перший матч проти "Монако", "Ворскла". Тобто, звісно, що всі команди вивчають одне одного і ми не виключення. Те, що до нас так ставляться - мабуть, ми своєю працею заслужили такого ставлення. Що стосується "Дніпра-1" - так, це дуже хороша команда. Вікова група гравців - це ті, що знаходяться у самому розквіті, 23-27 років. До того ж, команда рідко відходить від свого малюнку гри, любить грати першим номером, як і ми. Тож, думаю, що буде цікаве протистояння.
- Мабуть, зачекалися, щоб "Металіст 1925" поповнив "скарбницю" набраних очок. Ймовірно, дуже важливо, як мінімум, не програти?
- Ми ніколи не налаштовуємося не програти. У кожній грі налаштовуємося тільки на перемогу. Звісно для нас ось цей цикл з чотирьох матчів - це хороша перевірка і дуже цінний досвід для нашої молодої команди. Граючи з "Шахтарем", граючи з "Ворсклою", зараз "Дніпро-1", потім "Динамо" - дуже хороша для нас перевірка.
- Кадрові проблеми, здається, ті ж самі, що й були перед попередньою грою?
- Абсолютно правильно, все те ж саме. При всьому цьому, у кожній грі наша команда віддається на всі 100% і намагається грати на перемогу. Так, не завжди виходить. Проте, принаймні, ми рухаємося далі, аналізуємо нашу гру і намагаємося її покращити.