Сидоренко та Протасов про підготовку до "Дніпра-1"
Сидоренко та Протасов про підготовку до "Дніпра-1"
27.08.2021 22:00
1094
ПЕРША КОМАНДА
Напередодні гри проти "Дніпра-1" гравці "Металіста 1925" Денис Сидоренко та Євген Протасов поділилися очікуваннями від прийдешнього поєдинку.
Сидоренко:
- У ЗМІ позиціонують прийдешній матч, як повернення протистояння Харкова та Дніпра. Наскільки принциповою буде ця гра?
- Для нас будь-яка гра є важливою. Ми готуємось, серйозний суперник, хороша команда. Ми її розбирали, тому готуємося до хорошої гри.
- Розбирали і що побачили? Що собою представляє "Дніпро-1"?
- Хороша команда, силова, швидкісна. У ній багато хороших, швидких гравців, на яких потрібно буде звернути увагу, як при стандартних положеннях, так і в самій грі. Тому потрібно буде уважно зіграти проти них.
- У якій формі "Металіст 1925" підходить до цього матчу?
- Готуємося, як до усіх поєдинків. Бажаємо, мабуть, швидше реабілітуватися за ті невдалі матчі, що були перед нашими вболівальниками. Будемо грати на перемогу.
- У двох матчах не вдавалося набирати очки, хочеться виправити цю ситуацію?
- Так, звісно. Тим більше, що наші конкуренти дістають нас у турнірній таблиці. Нам обов'язково буде потрібно зіграти дуже суворо, компактно, виконати тренерську установку і здобути перемогу.
- Все ж таки, ви з Харкова. Футбольне протистояння Харкова та Дніпра завжди існувало. Особисто для вас воно, можливо, додає хвилювання?
- Ні, хвилювання особливого немає. Так, можна сказати, що таке протистояння давно відоме. Тому для нас важливо вигравати у таких матчах. Відповідно, готуємося до серйозного бою.
Протасов:
- У "Дніпрі-1" кажуть, що дуже серйозно налаштовуються на гру з "Металістом 1925". Вважають, що гра буде складною. Погоджуєтеся?
- Так, звісно, всі розуміють наскільки важливою буде ця гра. Те ж саме можна про "Дніпро-1" сказати, що це хороша команда, яка заслуговує на повагу. Тому завтра подивимося, як воно вийде.
- Як саме готувалися, до чого саме готувалися?
- В принципі, у нас був звичайний тижневий цикл. Тренування, підготовчий процес були, як перед будь-якою командою.
- Позиціонується ця гра, як продовження протистояння міст Харкова та Дніпра. Те що було за часів тих "Металіста" та "Дніпра", які вже не існують. Чи відчуваєте ви, що є дух дербі? Чи немає цього?
- Я чув, нам розповідали про ці протистояння, як ви сказали, про дербі. Відтак, цілком ймовірно, що буде подвійна мотивація на цей матч.
- Також може бути мотивація, що у двох попередніх турах не вдавалося набирати очки?
- Звісно. Всі розуміють важливість цього поєдинку. Тому ми налаштовуємося дуже серйозно на цей поєдинок.