"Металіст 1925" завершує підготовку до гри з діючими чемпіонами України - київським "Динамо". Головний тренер харківської команди Валерій Кривенцов розповів про те, з яким налаштуванням команда підходить до цієї гри
- Я та команда - ми всі одне ціле. Налаштовані на цю гру. У нас була велика пауза, ми її заповнили контрольною грою з "Ворсклою". Тренувалися іноді в дворазовому режимі. Змоделювали кілька ігрових ситуацій, як протидіяти "Динамо".
- "Динамо" - лідер, ви - людина, яка багато років була в "Шахтарі", до того ж працювали з Луческу. Чи є ця гра для вас особливою?
- З названих причин - ні. Але те, що для нас гарна перевірка - зіграти з чемпіоном країни. Це, звісно, мотивує та підштовхує, що б ми показали гідну гру на фоні такого суперника.
- Чи є підготовка до цієї гри для вас трохи легшою, бо ви знаєте як тренує свої команди Мірча Луческу?
- Знаю. Безумовно. Але ж люди змінюються з часом. Футбол не стоїть на місці. Все врахувати неможливо, проте ми спробуємо.
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.