Післяматчева пресконференція головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова після матчу проти "Динамо".
- Київ заслужено сьогодні переміг. Той план на гру, який ми планували, відпрацьовували - не вийшов. Але "Динамо" у всіх моментах було сильніше за нас, тому заслужено сьогодні перемогли гості. Це чемпіони нашої країни, проте ми, як я казав, штовхалися, на скільки було сил. Потім не уважно спрацювали у моменті з першим голом. У другому також, те ж саме. У "Динамо" сьогодні було багато можливостей забити.
- Гасло матчу було "Дамо бій чемпіону". На вашу думку, змогли дати бій? Не за рахунком, а за самим настроєм гри?
- Бій - це ж такий вираз, самі розумієте. А ви зі сторони, як вважаєте?
- 50 на 50. Коли 17 000 вболівальників скандували "Металіст", було відчуття, що бій є. А в другому таймі, трохи, не було вже такого.?
- Я ж кажу: Київ об'єктивно сильніше за нас. Нам потрібно всім хорошенько задуматися: а що далі?
Після реєстрації ви отримаєте 100 балів на рахунок для оплати товарів та квитків.
Забули PIN? Введіть вашу e-mail або номер телефону для отримання нового PIN-коду.